Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Yönetimi

Bir işletmenin kurum ya da kuruluşun kim veya ne olduğunu anlamamızı sağlayan yani tanıtıcı görsel göstergelerdir.

Marka Yönetimi

Marka adının belirlenmesinden başlayarak etkili ve güçlü marka kişiliği ve yönetimi yaratmaya kadar uzanan geniş bir kavramdır.

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.

İçerik Yönetimi

İnternet sitesi, sosyal medya hesapları ve reklam içeriklerinin hazırlanması ve yönetilmesidir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfa ve hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi yolların izleneceğini, acil durumlarda yöntemlerin kullanılacağını tüm durumlara verilen genel addır.

Reklam Yönetimi

Reklam veya pazarlama stratejisi anlamına gelir. Reklam yönetimi, reklam verenlerin pazarlama işlemlerinin profesyonellerce yönetilmesini ifade eder.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumun ve toplumda ilgili grupların ekonomik faaliyetlerin sosyal ve çevresel etkilerine yönelik iletişim süreci olarak tanımlanır. Yaşanan toplumsal olaylara kurumsal refleks verilmesidir.

PR Çalışmaları

PR (Public Relatiobs), bir kişi veya kurum için halkın genel algısını başarılı şekilde iletişim kanallarının kullanılarak yönetilmesidir.

Prodüksiyon

Markanızın gücünü ve özgünlüğünü yansıtan görsel ve işitsel içerikler üretiyoruz. Kurumsal kimliğinizin önemini anlayarak, firmaların dikkat çekici ve etkileyici prodüksiyon ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Baskı Çözümleri

Markanızın özgünlüğünü ve profesyonelliğini yansıtan baskı çözümleri sunuyoruz. Kurumsal kimliğinizin baskıya aktarılmasını sağlayarak, etkileyici ve dikkat çekici materyaller oluşturuyoruz.